Bildiri Sonuçları Açıklanma: 6 Mayıs 2024

Bildiri Sonuçları Açıklanma: 6 Mayıs 2024

Düzenleme Kurulu, çalışma yapan tüm hekimleri toplantıya bildiri göndermeye davet etmektedir. Tüm bildiriler sadece online olarak toplantı web sitesi (www.anadoluromatoloji.org) üzerinden 15 Ocak 2023 tarihi itibari ile kabul edilecektir. Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır. (Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.)

BİLDİRİ SİSTEMİ GİRİŞ VE KAYIT
Online bildiri sistemi ile adım adım bildirinizin sisteme girişini yapabilirsiniz. Bildirinizi sisteme girebilmeniz için, E-posta adresinizden oluşan bir kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öncelikle sisteme kayıt olmalı ve sonra sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

SÖZLÜ BİLDİRİLER

Bildiri Değerlendirme Kurulu tarafından belirlenecek sözlü bildiriler final programında belirtilecek takvime göre bildiri sahipleri bildiri sahipleri tarafından sözlü olarak sunulacaktır. Sözlü bildiri sunum detayları bildiri sahiplerine kabul mektuplarında detaylı olarak bildirilecektir.

POSTER BİLDİRİLER

Bildiri Değerlendirme Kurulu tarafından belirlenecek poster bildiriler toplantıda poster alanı olarak belirlenen alanda asılacaktır. Final programında belirtilecek takvime göre bildiri sahipleri posterlerini sunmaları gerekmektedir. Bildiri sahiplerinin belirtilen tarih ve saatlerde poster alanında posterlerin başında olmaları gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER